Результат багаторічного катування судово-прокурорською системою - один із затриманих у справі кременчуцьких вбивств відмовляється від громадянства України

1 314 0
Результат багаторічного катування судово-прокурорською системою - один із затриманих у справі кременчуцьких вбивств відмовляється від громадянства України

За майже 8 років бездоказового перебування під вартою, після багаторічного катування несправедливими рішеннями, прокурорською системою, після вичавлювання необхідних зізнань і тиску, як з боку правоохоронних органів, так і народних обранців, у стані постійного приниження, один із затриманих у справі вбивства ексмера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка, написав заяву про відмову від громадянства України.

Через ігнорування державними інституціями численних скарг і заяв у тому числі щодо порушення прав людини, задовольнити рішення щодо небажання бути частиною України, в якій процвітає корумповані схеми вимагає обвинувачений Ігор Куник.

"Я Куник Ігор Анатолійович, на підставі сфальсифікованого корумпованими міліціонерами та прокурорами обвинувачення в 2014 році був запроторений за ґрати. Тодішній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков публічно назвав мене вбивцею вже в день затримання, тобто самостійно так би мовити ухвалив вирок наперед, "гарантовано"... щоб суди та прокурори не змогли відіграти в зворотньому напрямку, - пише в листі Ігор Куник, - 2.09.2022 року виповнюється ВІСІМ РОКІВ, як до самого днища корумповано судовсько-прокурорська система цієї держави катує мене в СІЗО, називаючи це запобіжним заходом у вигляді тримання під вартою. За цей час не було жодного разу ухвалено вирок по справі. Кримінальна справа вже побувала в усіх районних судах Полтавської області, і в жодному суді її розгляд не був завершений. Розгляд справи продовжує затягуватись. Рівень цинізму, з яким навіть в ці часи війни судді і прокурори ґвалтують Конституцію і закони в моїй справі, мене просто вбиває. А ще більше мене вбиває те, що вони нічого не бояться, бо на всіх поверхах влади перебувають такі ж виродки, і всі вони пов`язані круговою порукою. 

Далі в листі Ігор Куник зазначає, що внаслідок катування цією державою страждає його родина:

І додає, що всі рішення ЄСПЛ стосовно нього не були виконані в Україні:

"За моїми скаргами поставлено вже два рішення ЄСПЛ: у справі "БЕВЗ ТА ІНШІ ПРОТИ УКРАЇНИ" в 2020 році, а також у справі "ГОРБАЧОВ ТА ІНШІ ПРОТИ УКРАЇНИ" в 2022 році, якими двічі визнано незаконним моє тривале утримання під вартою! Також Європейським судом встановлено порушення мого права на розгляд справи впродовж розумного строку згідно статті 6 Конституції про захист прав людини і основоположних свобод. Вказані рішення демонстративно ігноруються всіма державними інституціями в тому числі Президентом України.

На мої численні звернення до Уповноваженого з прав людини, Міністерства юстиції України, Державного бюро розслідувань, Офісу Генерального прокурора, Верховного Суду, Ради суддів України, Вищої ради правосуддя, Президента України я отримую лише відписки. Кількість моїх скарг та звернень рахується СОТНЯМИ. Всі займаються вдаванням діяльності та окозамилюванням. Всім начхати на людину. При цьому всі гучно декларують на адресу європейських інституцій про активне "приведення" законодавства, правоохоронної та судової системи до "європейських стандартів"... Ліцеміри!!!Чорти!!!

Все можна зрозуміти... але не після ВОСЬМИ РОКІВ ТРИМАННЯ В СІЗО невинуватої, за Конституцією України, людини.

Моє життя, моє здоров`я, честь, гідність не вартують копійки для цієї держави та її прогнилої системи. Вона не вважає мене за людину, ставиться до мене гірше, ніж до тварини.

Заявляю про бажання вийти з громадянства України та прошу цю заяву задовільнити".  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация