Уже другий суд визнав, що Олександр Мельник – не замовник вбивства, а «жовті» статті AVтографа – брехня

1 379 0
Уже другий суд визнав, що Олександр Мельник – не замовник вбивства, а «жовті» статті AVтографа – брехня

Нещодавно у Полтавському апеляційному суді відбувся розгляд скарги редакції газети «AVтограф», яка була проти рішення Крюківського райсуду від десятого листопада 2021 року. Роман Кацай, головний редактор видання, хотів оскаржити рішення про спростування неправдивих матеріалів, у яких анонімні «журналісти» намагалися спаплюжити честь та гідність Олександра Мельника, Ігоря Куника та Олександра Крижановського.

Нагадаємо, що позивачі не ставили за мету притягнути до відповідальності редакцію, попри всю брехню, яка публікувалася в номерах газети. Вони просили спростувати недостовірну інформацію, яка з’явилася в результаті фантазій AVтографа та надання «журналістами» собі ж функцій суддів – вони відкрито називали позивачів замовниками та виконавцями вбивства колишнього міського голови Олега Бабаєва.

Фактично в кожному номері газети відбувалося цькування родини Мельників та інших позивачів – зомбування з метою замінити колективну думку – працівники редакції, ігноруючи статті Цивільного кодексу, використовували фото та прізвища Мельника, Куника та Крижановського без їхньої згоди, і спеціально в тому відношенні, яке мало б спаплюжити репутацію позивачів.

 

Читайте також: AVтограф зобов’язали спростувати фейки про Олександра Мельника. У «журналістів» можуть відібрати ліцензію

 

Судді у Полтаві були солідарними з колегами із Кременчука – вони також підтвердили, що у статтях AVтографу були стверджувальними звинувачення про замовлення вбивства мера Олега Бабаєва, самі статті були негативного змісту та намагалися маніпулювати громадською думкою, а також порушували презумпцію невинуватості.

Рішення Крюківського районного суду залишили чинним. Зазначимо, що газета «AVтограф» уже не друкується, тож в разі неможливості спростування тієї брехні, яка в ній публікувалася, доведеться звертатися до державних органів з метою відібрання ліцензії в AVтографа.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация