У них своя війна - із законом, за свої права, справедливість і свободу. Суд продовжив катування неволею трьом бранцям Феміди, й це ганьба!

1 313 0
У них своя війна - із законом, за свої права, справедливість і свободу. Суд продовжив катування неволею трьом бранцям Феміди, й це ганьба!

У Крюківському райсуді в режимі відеоконференції відбулося судове засідання по кременчуцькій справі, яка восьмий рік не бачить свого ані розвитку, ані логічного та справедливого завершення.

Усе, що ми спостерігаємо протягом цього часу, -  це відчайдушна боротьба кременчужан за свої права, за правду та свободу, це численні фальсифікації з боку прокурорів, щоб бездоказово повісити на них, невинуватих, вину за два вбивства, що сталися в Кременчуці 2014 року.

У цих кременчужан своя війна - за правду, з гнилою судовою системою та сліпою за власним бажанням Фемідою... 

Вчора Полтавський апеляційний суд розглядав апеляцію відносно Олександра Мельника, Олександра Крижановського та Ігоря Куника, яких вкотре безпідставно замкнули в клітці СІЗО ще на три місяці. І це попри відсутність доказів їхньої вини та за наявності численних хронічних захворювань і хоч будь-якої аргументованої загрози від цих чоловіків комусь із потерпілих чи свідків у справі.

"На жаль, можна констатувати про те, що продовжується катування підзахисних шляхом свавільного утримання під вартою, - наголосив адвокат Олександра Мельника Руслан Лазоренко. - Ми сподівалися, що при вирішенні цього питання та наших апеляційних скарг буде заслуховуватися наша думка і буде застосована Конституція України та Законодавство України, Конвенція про захист прав людини та основоположних свобод і підзахисні будуть звільнені, оскільки вони є невинуватими особами".

На жаль, цього не сталося і це не може не шокувати, адже в умовах війни і захисники, і їхні адвокати сподівалися, що суди будуть дотримуватися Конституції як ніколи. Але апеляційні скарги були залишені без задоволення, а підзахисних продовжують утримувати під вартою і їх катування продовжується, зазначає адвокат Максим Василишин.

Зазначимо, що кременчужани утримуються під вартою як невинуваті особи вже 7 років і 7 місяців. 

"Коли йде війна між рф та Україною - це війна світоглядів, війна принципів. У правовому полі ми програємо цю війну, бо суди не дотримуються закону, суди не є тією відповідальною ланкою, яка зобов'язана виконувати рішення Вищих судових основ, зокрема рішення ЄСПЛ, який уже висловився щодо незаконності утримання невинуватих осіб під вартою без будь-яких пояснень такого тримання. Це ганьба!" - каже адвокат і додає: 

"Є такий вислів: "Війна все спише", однак ні, не спише. Вона не спише того болю, який щодня переживають більшість українських родин, вона не спише і того ганебного ставлення до закону певних осіб, на яких фактично немає управи, які ніяким чином не аргументують свою позицію. Війна цього не спише. Це ганьба!" 

Сюжет починається на 19 хв. 39 сек. 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация