Це правосуддя? На суд у Пирятині по кременчуцькій справі тиснуть і нардепи, і ексміліціонери-мільйонери

2 654 0
Це правосуддя? На суд у Пирятині по кременчуцькій справі тиснуть і нардепи, і ексміліціонери-мільйонери

В Україні сьогодні – небачений випадок бізнес-парламентського тиску на правосуддя по кременчуцькій справі, головна особливість якої - за відсутності доказів до скоєння злочину в СІЗО,  вже восьмий рік перебувають безпідставно обвинувачені у вбивстві ексмера міста Бабаєва та колишнього судді Лободенка. Йдеться про керівника телекомпанії «Візит» Олександра Мельника, проти якого в справі – жодного доказу провини.

Це засідання парламенту сьогодні та зразок тиску на суд нардепа від БЮТ Кожемякіна, який зранку виступив з трибуни і зробив те, що і обіцяв – вирішував питання для представника ОПЗЖ і найбагатшого колишнього міліціонера України Олександра Плужника.

Фото, яке зроблене вчора у парламенті для Telegram-каналу "Через плечо" і підпис під ним – «Народный депутат Андрій Кожемякин, из фракции «Батьківщина», вирішує якесь питання для зашквареного бувшого керівника київського УБОЗУ Олександра Плужника (Плуга). Дуже цікаво, давайте разом подивимся в 10.15».

Ми подивилися телеканал «Рада», і питання, яке підняв нардеп Кожемякін, точно відповідає кременчуцькій справі – все як і обіцяв «законотворець». Мова про тиск на суд, який тепер будуть робити тимчасовою слідчою комісією.

А обіцяв нардеп Кожемякін не багато і не мало – у відповідь на слова колишнього найбагатшого міліціонера України пана Плужника, який прямим текстом пише, що ось завтра перший день засідання, і було б дуже корисно підняти це питання.

Повідомлення оприлюднено вчора, і завтра вже наступило. А сьогодні - перший день засідання по кременчуцькій справі в Пирятинському суді.

І ось що відповів вчора представнику ОПЗЖ нардеп від БЮТ – «Домовились зі Стефанчуком (новий голова Верховної Ради). Завтра вранці о 10-15 я з трибуни зроблю заяву», - зазначає нардеп , якому пан Плужник відповідає: «Спасибо».

Це справді велике «спасибі», що ось сьогодні нам у Верховній Раді чітко показали, де саме сьогодні знаходиться в Україні чесне правосуддя. А воно знаходиться у телефоні нардепа БЮТівця, який виконує прохання депутата Київради й мільйонера пана Плужника.

Така собі двійка правосуддя – бізнес-парламентська позасудова команда.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация