Радикальна партія добивається повернення у державне управління усіх газорозподільчих мереж на Полтавщині та в Україні

1 426 0
Радикальна партія добивається повернення у державне управління усіх газорозподільчих мереж на Полтавщині та в Україні

Головною метою нардепів стала підтримка жителів Лубен, що на Полтавщині, які повстали проти газової мафії в особі власника "Лубнигазу" -  громадянина Росії.

"Потрібно раз і назавжди покласти край олігархічній монополії на газовому ринку. І ми знаємо, як цього добитися.

Радикальна партія вже змусила НКРЕКП скасувати постанову про стягнення абонплати за користування газовими лічильниками та оскаржує в суді постанову про підвищення тарифів на газ. Наразі ми добиваємося повернення газорозподільчих мереж у власність держави, щоб олігархи Фірташ, Льовочкін та Бойко припинили наживатися на українцях. Гроші від використання мереж мають іти в держбюджет, а звідти – на зарплати та пенсії українцям!" - заявив Олег Ляшко.

Фракція Радикальної партії пропонує низку кроків, які дозволять суттєво знизити тарифи на газ та скоротити його споживання:

1. Встановлення індивідуальних лічильників на газ за рахунок держави.

2. Використання на житлово-комунальні потреби виключно дешевого українського газу, щоб українці платили по 1500 грн. за тисячу кубів, а не 7000 грн., як зараз.

3. Повернення соціальної норми споживання газу на опалювальний період, що буде стимулювати споживачів використовувати менше газу.

На народних зборах були присутні тисячі лубенців, які з радістю зустрічали нардепів. Щирі слова, справжні переживання. Люди втомилися від свавілля побратимів Януковича, які наразі сидять при владі. "Скоріше б Ви стали президентом, Олеже Валерійовичу..." - тихо мовила бабуся Анна.

"У Лубнах я сьогодні справді мав чудову зустріч із жителями міста, з якими ми обговорили важливі питання - тарифи на комуналку, ціни на газ, пенсійну і медичну "реформи" влади тощо," - розповів Олег Ляшко.

Команда Радикальної партії зранку планувала відвідати "Лубнигаз", яким керує помічник регіонала Бойка. Депутати прагнуть зупинити здирництво та знущання з людей, яке останнім часом практикує газова структура не тільки на Полтавщині, а й по всій Україні. А причина проста: майже всі газові родовища належать олігархам. І ті, у свою чергу, встановлюють свої, вигідні лише для них правила.

Тому вже зранку, коли Лідер ще навіть не доїхав до місця офісу "Лубнигазу", по ненадійних та продажних ЗМІ були розповсюджені фейкові новини про начебто рейдерський захват радикалами. Але неграмотні замовники та "журналісти", мабуть, не знають, що означає "рейдерський захват". Коротко це поняття означає вилучення майна на нібито законних підставах, в основі виникнення яких лежать прогалини в законі або системні недоліки функціонування державних інститутів (судової та правоохоронної систем, системи реєстрації юридичних осіб тощо). Тобто професійні якості у продажних ЗМІ на нулі. Нічого дивного. Вони вже звикли дурити українців...

"Ми такою дрібнотою не займаємося, а граємо тільки по-крупному! Наша команда добивається повернення у державне управління усіх газорозподільчих мереж в Україні, якими безплатно користуються Фірташ, Льовочкін і Бойко, при підтримці влади грабуючи українців.

«Інтер», Льовочкін, Фірташ, Бойко, досить брехати українцям, скотиняки! Ваша брехня принижує українців, вбиває канал і опускає його рейтинг нижче плінтуса!

Досить грабувати українців!"- заявив Лідер фракції Радикальної партії.

Наразі офіс "Лубнигазу" закритий. Але на місці працюють помічники Олега Ляшка, депутати обласної та міських рад. Боротьба для Полтавщини тільки розпочинається.

Зустріч із Полтавщиною закінчилася на приємних нотах. Нардепи завітали до Полтавської обласної лікарні ім.Скліфосовського. Одне засмучувало депутатів: "Хто ж буде цим користуватися, коли уряд введе платні медичні послуги? Чи зможе пенсіонерка з Олександрівки або Лубен оплатити собі операцію на серці? Чи має кошти сирота, щоб оплатити свою страховку? Звісно, ні.

Тому ми категорично проти урядової медичної "реформи". Українці мають право на безоплатну медицину і ми не дамо нікому забрати у них це право. Будемо відстоювати їхні інтереси!"- заявив Олег Ляшко.

Головний лікар обласної лікарні Оксак Григорій Анатолійович і всі його колеги погодилися з радикалами.

Також на в'їзді в Лубни Олег Ляшко, Ігор Мосійчук, Андрій Лозовий, Дмитро Кавунник та соратники вшанували пам’ять славетної української родини Шеметів, яка відстоювала відродження національної державності, культури та духовності.

Наостанок за традицією радикали пішли у села до людей. Ні для кого не секрет, що радикали дбають про село і добиваються його розвитку в Україні.

Цього разу Лідер поспілкувався з маленькими Вікою та Яною, які допомагають дорослим пасти корів у селі Олександрівка на Полтавщині. Розповів їм, що теж починав свою трудову кар’єру скотарем у колгоспі «Прогрес» на Луганщині.

"На жаль, сьогодні корів у селі все менше, бо селянам невигідно їх утримувати – ціни на молоко немає, держава не підтримує фермерів. Так не повинно бути!

Поки в селі будуть корови – у батьків цих дітей буде робота, а вони самі ростимуть здоровими на домашньому молоці. Саме тому я добиваюся, щоб були дотації на худобу – мінімум 5000 грн. на одну голову. А також вимагаю встановити мінімальну закупівельну ціну на молоко - не менше 5 грн. за літр.

Без корови нема села, нема України!" - підкреслив Олег Ляшко.

На правах реклами

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация