Кременчук стає центром Південного госпітального округу, але район хоче мати свій округ окремо

1 727 0
Кременчук стає центром Південного госпітального округу, але район хоче мати свій округ окремо

Як відомо, вчора, 22 березня, Кабмін затвердив склад госпітальних округів у Києві та 11 областях, у Полтавській зокрема.

Згідно з наявними даними, Кременчук став центром Південного госпітального округу, до якого тепер відносяться медичні заклади Кременчука, Горішніх Плавнів, Глобинського, Кобеляцького, Козельщинського та Кременчуцького районів.

Окрім Південного округу, на території Полтавської області створюються також Західний, Північний та Східний госпітальні округи. 

 

 

Читайте також: Ускладнень немає, але є реакція. У Кременчуці продовжують щеплення дітей вакциною БЦЖ

У Південному окрузі, як і в інших, попередньо планується створити 4 лікарні інтенсивного лікування, 28 - планового лікування, 2 дитячі лікарні інтенсивного лікування і 3 - відновного лікування.

Створення госпітальних округів є частиною стратегії реформування медичної галузі в Україні на найближчі три роки. Один округ передбачає охоплення території з населенням 200 тис. чоловік за наявності лікарні 2-го рівня або 120 тис. чоловік - за наявності лікарні тільки 1-го рівня.

Раніше повідомлялося, що в Кременчуці лікарня інтенсивного лікування буде створена шляхом об'єднання Третьої і Четвертої міських лікарень.

Разом з тим керівництво Кременчуцького району має намір звертатися до Полтавської обласної держадміністрації та департаменту охорони здоров'я Полтавської обласної держадміністрації про створення госпітального округу на базі Центральної районної лікарні для мешканців Кременчуцького району.

У тексті проекту рішення районної ради, яке має бути розглянуто на сесії завтра, 24 березня, зазначається, що на базі ЦРЛ обслуговуються 48 тис. 120 осіб, з яких понад 40 тисяч - саме мешканці району.

Кременчуцька районна рада має намір просити Полтавську облдержадміністрацію та департамент охорони здоров'я області:

- провести публічне обговорення за участю громад Кременчуцького району та врахувати громадську думку при формуванні Кременчуцького госпітального округу;

- визнати Кременчуцьку центральну районну лікарню лікарнею інтенсивного лікування першого рівня.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация