Наркомани будуть плакати - поліція в Кременчуці ліквідувала міжнародну перевалочну наркобазу. ФОТО+ВІДЕО

1 754 0
Наркомани будуть плакати - поліція в Кременчуці ліквідувала міжнародну перевалочну наркобазу. ФОТО+ВІДЕО

Відповідну інформацію оприлюднило МВС України.

За тим, що повідомляють, у нашому місті поліція ліквідувала логістичний центр оптового інтернет-магазину. На його склад надходили поштові відправлення з КНР з вмістом наркотичних засобів та психотропних речовин.

На цьому ж складі здійснювалось їх зберігання, фасування, приховування та маскування у предметах побутового вжитку та подальше пересилання учасникам злочинної групи в інші міста України, зокрема – організатору наркобізнесу до міста Вінниця.

Його учасники налагодили контрабандний канал постачання особливо небезпечних психотропних речовин та наркотичних засобів в особливо великих розмірах. «Товар» надходив з Китайської Народної Республіки на територію України, Республіки Білорусь та Російської Федерації. В подальшому небезпечні речовини збувалися за допомогою мережі Інтернет.

Вилучено понад 15 кілограмів наркотичних засобів і психотропних речовин. У їх числі особливо небезпечні і нові психотропні речовини. За цінами чорного ринку їх вартість становить понад сім мільйонів гривень.

Правоохоронці затримали учасників організованого злочинного наркоугруповання, які обґрунтовано підозрюються у збуті особливо небезпечних психотропних речовин та наркотичних засобів.

Збут здійснювався майже на всій території України за допомогою інтернет-ресурсів. Проведено п’ятнадцять одночасних обшуків. Вилучено близько півтора десятка кілограмів заборонених речовин. Вартість вилученого становить більше 7-ми мільйонів гривень.

 

 

Працівники Департаменту протидії наркозлочинності (ДПН) спільно з працівниками Головного слідчого управління та Департаменту кіберзлочинності задокументували діяльність організованого злочинного наркоугруповання.

«За результатами реалізації матеріалів, у семи областях України проведено 15 обшуків, затримано десять членів зазначеної групи, зокрема – і її організатор», – зазначив начальник Департаменту протидії наркозлочинності Андрій Кіхтенко.

Правоохоронці встановили: продаж наркотиків та психотропів здійснювався оптовими партіями за допомогою поштових відправлень до більш ніж 20-ти регіонів України. Щомісячний обсяг реалізованої наркодилерами «продукції» міг сягати 30 таких відправлень. При цьому вміст відправлень ретельно маскувався: заборонені речовини вкладалися до предметів побутового вжитку, різноманітної оргтехніки.

Загалом у ході проведення заходів затримано 10 осіб - від рядових виконавців до організаторів.

П’ятьом учасникам угруповання повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Підозрюваним обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Їм загрожує до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

 

Фото МВС України

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация