Кременчуцька поліція обіцяє наслідувати дії активівстів “Азову” - тепер “розливайки” труситимуть копи

1 028 0
Кременчуцька поліція обіцяє наслідувати дії активівстів “Азову” - тепер “розливайки” труситимуть копи

У Кременчуці поліція боротиметься з незаконною діяльностю у сфері алкогольного бізнесу.

Про це на прес-конференції розповів новий начальник Кременчуцького відділу поліції Олександр Коцар.

Як ми вже повідомляли, активісти кременчуцького осередку спільно організацією ветеранів АТО Кременчука здійснили рейд по закладах, де розливають горілку, для виявлення незаконної діяльності.

Тоді все це вийшло вдало і власник одного із закладів неподалік 2-го приміщення Кременчуцького відділу поліції (Автозаводський районний відділок у минулому. – Авт.)  тепер сплачуватиме штраф за те, що заклад не має ліцензії на продаж горілки.

Читайте також: АЗОВ та АТОвці пішли рейдом по розливайках - вже складено два протоколи. ФОТО+ВІДЕО

Натомість нового очільника поліції така ситуація не дивує і він з упевністю стверджує, що подібних закладів набагато більше у нашому місті. На своїй прес-конференції він доповів, що незабаром пройдуть рейди і поліції по так званих розливайках. А відтак візьмуть естафету від активістів Цивільного корпусу "Азов" Кременчука.

“У першу чергу це зона відповідальності дільничих. Звичайно, треба зупиняти діяльність таких закладів. Долучатимемо й інші підрозділи поліції та Національної гвардії”, - прокоментував керівник кременчуцької поліції Олександр Коцар.

Сподіваємося, що слова Олександра Коцаря втіляться у життя якомога швидше. Адже відомо, що такі заклади продають алкоголь і неповнолітнім. Щодо якості горілки, то тут взагалі можна промовчати, адже її ціна різко відрізняється від реальної якісної горілки у магазинах і хоча це дешевший варіант, не факт що після її вживання не виникне проблем зі здоров’ям.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация