Начальник кременчуцької поліції їздить на автомобілі Nissan kaskai. Представлення Олександра Коцаря народу

2 579 0
Начальник кременчуцької поліції їздить на автомобілі Nissan kaskai. Представлення Олександра Коцаря народу

До Кременчука сьогодні завітав заступник начальника ГУНП у Полтавській області Руслан Бірюков, який представив нового начальника Кременчуцького відділу поліції Олександра Коцаря та начальника Крюківського відділення поліції Сергія Бейгула.

Як ми вже повідомляли, Олександр Коцар почав свою кар’єру в органах внутрішніх справ у далеких 2000-х роках у міліції/поліції Світловодська, Онуфріївського та Долинського району Кіровоградщини.

Останнім часом займав посаду керівника Лубенської поліції. І, за словами заступника начальника ГУНП у Полтавській області Руслана Бірюкова, виконував свою роботу достойно.

Олександр Коцар

Новий начальник обіцяє розпочати прийом громадян уже завтра, щоб зрозуміти ситуацію у місті.
Їздить Олександр Коцар на Nissan kaşkai 2006 року, одружений, має доньку 13 років.

У Кременчуці житла не має, натомість тут живе його сестра у батьківській квартирі. Тож жити у відділі поліції йому може і не прийдеться, так як він робив це перші дні у м. Лубни.

“Олександр Миколайович жив перший час у райвідділі у Лубнах, поки не винайняли житло”, - жартома розповів Руслан Бірюков.
Також новий очільник кременчуцької поліції розповів, що захоплюється футболом та має собаку шарпея.

Щодо Сергія Бейгула, то він кандидат у майстри спорту з боксу, їздить на корейському КІА і також буде представлений особовому складу сьогодні у Крюківському відділенні поліції.

“Наразі розкриття тяжких злочинів - приблизно 50%, подивимося за 2 місяці”, - підсумував заступник начальника ГУНП у Полтавській області Руслан Бірюков, натякнувши, що з приходом нового начальника кримінальному світові прийдеться нелегко у Кременчуці.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация