
24 травня у Кременчуці розглянули справу №524/2566/23 за обвинуваченням Олександра Т. – місцевого жителя, який нашкодив комунальному підприємству «Автозаводське».
27 березня, о дев’ятій годині ранку, чоловік зняв зі стіни у під’їзді будинку поштові скриньки. Він забрав з собою п’ять скриньок, кожна з яких коштувала підприємству 1 114,40 грн.
Наступного дня злодій повторив злочин та вкрав ще одну скриньку за 1 114,40 грн, і двох – старішого зразка – кожна з них коштувала 835,80 грн.
Загальна сума збитків, яку завдав Олександр, становила 8 352 грн.
У суді не постановили повернути збитки комунальному підприємству, адже воно не подавало відповідний цивільний позов. Обвинувачений отримав рік іспитового терміну та зобов’язався заплатити 220 грн за залучення до справи судового експерта.
Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись