Кременчужанин потрапив у в’язницю через шпроти й каву

118 0
Кременчужанин потрапив у в’язницю через шпроти й каву

24 травня Крюківський райсуд провів засідання за обвинуваченням місцевого жителя Євгена В. Чоловіку інкримінували вчинення крадіжки в умовах воєнного стану.

Слідчі встановили ряд епізодів злочину, які тривали з 3 по 19 березня цього року. Громадянин приходив до супермаркету, звідки крав консерви зі шпротами, а також упаковки з кавою. Загальна сума вкрадених товарів становила майже 5 000 грн.

Євген пояснив, що здійснював крадіжки через скрутне матеріальне становище. Проте пообіцяв більше не ставати на «слизький» шлях.

Зазвичай за крадіжки дають іспитовий термін, проте в кінці березня громадянину оголосили вирок за аналогічний злочин, проте інший епізод, який винесли в окрему справу. Там Євген отримав два роки іспитового терміну, тож цього разу йому було гарантоване реальне ув’язнення.

Суд призначив обвинуваченому п’ять років та один місяць за ґратами, а також сплату товарознавчої експертизи – понад 7 000 грн. Євгена арештували прямо в залі суду – до набрання вироком законної сили, чоловік просидить у СІЗО.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация