«Так буває, коли відкрито критикуєш обласну поліцію»: голова Градизької ОТГ розповів свою версію подій

150 0
«Так буває, коли відкрито критикуєш обласну поліцію»: голова Градизької ОТГ розповів свою версію подій

Вчора, 23 травня, правоохоронці провели обшук у Градизькій селищній раді. Голову ОТГ Мирослава Носу підозрюють у зловживанні владою зі збитками у понад пів мільйона гривень. У поліції зазначили, що під час вручення підозри Носа вдарив поліцейського, тож на нього додатково відкрили провадження за заподіяння службовцю тілесного ушкодження.

Керівник Градизької селищної ради заявив, що звинувачення отримав через «відкриту критику обласної поліції, яка в час війни творить безчинства у громаді серед підприємців рибної промисловості». Побиття поліціянтів Мирослав Носа заперечує.

«Причина та сама, закупівля трактора, автовишки та асенізатора виконкомом у 2021 році. До речі, вся техніка успішно працює, особливо асенізатор», - йдеться у повідомленні.

Відповідне повідомлення та відео-докази Мирослав Носа опублікував на своїй Facebook-сторінці 23 травня.

За словами голови громади, «підлеглі підполковника Вишневського "героїчно"  і "професійно" підпирали двері в кабінеті та намагались прийомами сумо щось мені зробити». У результаті розбірок Мирослав Носа отримав тілесні ушкодження, «довелось звернутись за медичною допомогою».

«Одразу після виклику 102 та 103 один з людей Вишневського застогнав і заявив, що я його побив. Зі слів поліції я зміг побити аж трьох поліцаїв. Кожному з побитих була надана допомога у вигляді склянки води, яку вони пили у кареті швидкої допомоги, лежачи на кушетці.

Весь цей поліцейський професіоналізм фільмували камери відеоспостереження.

Цікаво, що через 2 години ті ж самі "побиті поліцейські " провели незаконний обшук у приміщенні селищної ради( ухвалу на обшук не було пред'явлено) і хотіли вилучити відеореєстратор системи відеоспостереження по Градизьку, але не знайшли його. Відеозапис з камер неоціненний доказ "професіоналізму" всієї верхівки обласної поліції», - розповів Мирослав Носа.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация