СБУ затримала угруповання, яке тероризувало мешканців Полтавщини

72 0
СБУ затримала угруповання, яке тероризувало мешканців Полтавщини

Служба безпеки затримала членів кримінального угруповання, яке тероризувало мешканців Полтавщини та погрожувало жертвам фізичним насильством. Водночас банда намагалась розхитати суспільно-політичну ситуацію в області для збільшення свого впливу.

Про це повідомляє пресслужба СБУ на своїй Facebook-сторінці.

Наразі відомо, що в організації було семеро громадян. Крім того, фігуранти торгували наркотиками, робили «закладки» та перероблювали травмати. Лідер злочинного угруповання "тримав общак", а частину «зароблених» коштів віддавав кримінальному авторитету на Дніпропетровщині за підтримку у злочинному середовищі.

У січні 2023 року СБУ провела спецоперацію по знешкодженню банди. Тоді правоохоронці повідомили фігурантам про підозру у вчиненні злочинів, передбачених кількома відповідними статтями Кримінального кодексу України.

Наразі лідеру банди додатково повідомлено про підозру за ч.1 ст.255-1 (встановлення або поширення злочинного впливу), ч.1 ст.255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній) та ч.1 ст.209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Усі інші члени угруповання додатково повідомлені про підозру за ч.1 чи ч.2 ст.255 Кримінального кодексу України залежно від рольової участі фігурантів у банді. Один з фігурантів отримав підозру за ч.2 ст.311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) Кримінального кодексу України.

Наразі усім 7 фігурантам обрано запобіжні заходи: 6 з них - у вигляді тримання під вартою, а ще одному - у вигляді домашнього арешту.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация