Через вбивство на Полтавщині жінка отримала довічне ув'язнення

202 0
Через вбивство на Полтавщині жінка отримала довічне ув'язнення

Другого березня Октябрський райсуд Полтави розглянув справу №542/381/17 за обвинуваченням Юлії Д. – уродженки обласного центру, яка у 2007 році отримала вирок за крадіжку, а у 2010 – за вбивство.

Цього разу справу розглядали також за фактом умисного вбивства, а на додачу – за фактом розбою з застосуванням тяжких тілесних ушкоджень.

Злочин, за який судили Юлію, стався шість років тому. О 16:00 Юлія їхала в таксі з Полтави в Нові Санжари разом з іншими пасажирами, яких раніше не знала. Вона побачила на сусідці прикраси та жіночі сумки, які захотіла привласнити.

О 17:00 таксі висадило пасажирок в лісопосадці біля дачного кооперативу «Автомобіліст» в с. Пологи-Низ. Звідти потерпіла, вочевидь, мала пішки дійти до своєї дачі. Разом з нею вийшла її майбутня вбивця Юлія – вона вбила свою жертву двома ударами кухонного ножа в шию.

Після вбивства Юлія обібрала тіло загиблої, привласнивши все, що цінного було на ній. Судовий експерт оцінив прикраси, сумки, телефон та інші речі в 13 400 грн.

Вбивцю затримали та помістили під варту. Судді вона відповідала, що вбивство вчинила під психологічним тиском іншої людини. А розбій вона нібито взагалі не збиралася вчиняти.

Причиною всіх незаконних дій, за словами Юлії, стала смерть її доньки, «внаслідок чого вона втратила почуття реальності».

Рішення суду було однозначним – довічне ув’язнення. За шість років досудового розслідування, експерт, вочевидь, попрацював лише один раз – це коштувало Юлії 527,76 грн, які з неї постановили стягнути після вироку.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация