У справі по підпалу шин підозри нікому не пред’являли

801 0
У справі по підпалу шин підозри нікому не пред’являли

Нагадаємо, що 30 серпня, о 12-00, біля входу у Кременчуцьку міськраду невідомі особи підпалили шини.

Правоохоронці одразу за фактом події відкрили кримінальне провадження. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, вчинене групою осіб).

І хоча є навіть і фото, і відео, хто саме перебував на місці подій і навіть підливав “масла” у вогонь, поліція станом на 7 вересня нікому підозри по кримінальному провадженню так і не пред’явила. Мовляв, справа політична і тут треба бути обережним. Також у Кременчуцькому відділі поліції повідомили, що свідків та очевидців цієї пригоди вже допитують, але будь-які інші слідчі дії без дозволу прокуратури вони здійснити не в змозі.

Тож чи матиме ця історія продовження і чи будуть таки пред’явлені підозри особам, відомим у нашому місті, побачимо вже незабаром.

Але якщо ж таки пред’являть підозру та доведуть вину у суді, то мало не буде тим, хто це організував. Адже санкція статті, за якою відкрили кримінальну справу, передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация