Депутат попереджує. На кременчуцьких пенсіонерах роблять бізнес – продають їм магнітну енергію

953 0

Кременчуцьких пенсіонерів обманюють і на них нечесні продавці невідомо чого роблять бізнес. Зокрема, продають їм магнітну енергію «дешево».

Це депутат міськради Володимир Шибашов розповів «Програмі плюс» про своє сьогоднішнє заняття.

Чоловік побачив на своєму окрузі представників «канадської» компанії. Однак ці люди торгували не простим неліквідом, який нікому й даром не потрібен.

«Підприємці» продавали «дешево» пенсіонерам спеціальні пояси з «магнітною енергією».

«Трьох таких торговців сьогодні затримував разом з поліцейськими. З’ясував, що троє чоловіків, два з Полтави, один – з Кривого Рогу, продають пенсіонерам «енергетичні пояси». Людям похилого віку їх продають дешево. Спочатку кажуть, що коштує все десять тисяч гривень, а віддадуть за півтори тисячі.

Але насправді – ці нікому не потрібні «енергетичні пояси» коштують 700 гривень в Інтернеті, а їх тут продають за 1500 гривень», - зазначає депутат міськради.

Інше, про що він говорить, – поліція учасників цього бізнесу перевірила й ті пішли далі шукати пенсіонерів, на яких зможуть отримати подвійний навар.

Чим далі торгуватимуть у нашому місті – продаватимуть людям похилого віку  вічні двигуни чи вічне життя з молодильними електромагнітними яблуками й чи будуть на все  це покупці?

На це запитання немає відповіді.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация