Рибалка з Полтавщини заплатить державі 100 тисяч гривень за своє хобі

442 0
Рибалка з Полтавщини заплатить державі 100 тисяч гривень за своє хобі

Нещодавно Семенівський райсуд виніс вирок мешканцю Олександру М. – чоловіку, якому інкримінували ч. 1 ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом, яке спричинило істотну шкоду).

Дев’ятого листопада 2022 року, приблизно о 23:00, чоловік попри комендантську годину прийшов на берег р. Сула у Кременчуцькому районі, у гумових чоботях зайшов у воду та встановив три рибальські сітки. Через півтори години він повернувся та дістав звідти 80 карасів, щуку та ляща.

Порушника побачили правоохоронці, які й відкрили кримінальне провадження. Встановили, що чоловік виловив риби на 100 474 грн. Через це прокурор долучив до справи цивільний позов про відшкодування вищезазначених збитків екофонду України.

У суді Олександр повідомив, що виставив сітки, тому що має платити аліменти на двох дітей, а роботу знайти не вдавалося. Але це не вберегло рибалку від стягнення збитків – він не просто отримав рік іспитового терміну, а й має заплатити 100 474 грн, і на додачу – 1 510,16 грн за проведення судової експертизи.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация