Після застілля з жахливими наслідками спільне життя пари з Кременчуцького району припинилося

152 0
Після застілля з жахливими наслідками спільне життя пари з Кременчуцького району припинилося

Першого лютого в Семенівці винесли вирок місцевому мешканцю, громадянину Армену А. за вчинення злочину за ч. 2 ст. 125 ККУ (легке тілесне ушкодження, що призвело до короткочасного розладу здоров’я). Відповідно до матеріалів справи, Армен народився у Горішніх Плавнях, має середню технічну освіту та ніде не працює. Згодом він переїхав до Семенівської громади, де і порушив закон.

Третього січня, о 19:00, чоловік був вдома разом зі співмешканкою Наталією К., з якою вони пили спиртні напої. Застілля переросло у конфлікт, яке закінчилося побиттям жінки – одним у голову, а після її падіння – багатьма ударами по всьому тілу.

Експертиза показала, що потерпіла отримала закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, крововиливи на губах, синці на тілі.

Армен розповів, що після злочину сам викликав поліцію, і відтоді вони з Наталією разом не живуть. Сам він двічі «кодувався» від алкоголю.

Потерпіла також розповіла судді, що у неї з обвинуваченим є спільний семирічний син, і що вона жалкує, що ще два роки тому не припинила стосунки з Арменом. Вона хоче, щоб чоловік відчув той біль, який завдав їй, і вважає, що громадські роботи виправлять підсудного.

Громадянин отримав 240 годин громадських робіт.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация