Аферисти ошукали літню жительку Полтавщини на понад 100 тисяч гривень

104 0
Аферисти ошукали літню жительку Полтавщини на понад 100 тисяч гривень

74-річна мешканка Миргорода звернулась до правоохоронців, яка розповіла, що її ошукали незнайомці.

Пенсіонерка віддала телефонним шахраям понад 100 тисяч гривень на лікування доньки, яка потрапила в ДТП. Аферисти були надто переконливими – змусили жінку повірити, що ситуація критична і потрібна термінова операція.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП Полтавщини першого лютого.

Один із шахраїв виконав роль медичного працівника, який підтримував розмову з жертвою через стаціонарний телефон. Псевдолікар повідомив про трагічну ДТП і тяжкий стан «пацієнтки» та не відпускав жертву до прибуття «посильного».

З перших секунд телефонної розмови стривожена жінка потрапила до психологічної «пастки» і дала відповіді на запитання незнайомця (зокрема, назвала адресу проживання), які ніби потрібні для заповнення документів. Літня жінка повірила «лікарю» і передала гроші його «повіреному», який нібито мав передати гроші за належністю.

Вона зрозуміла, що її ошукали, лише згодом, коли зателефонувала дитині, щоб поцікавитися її справами. Донька заперечила факт ДТП та пов’язані з подією негаразди.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 190 (Шахрайство, вчинене групою осіб) Кримінального кодексу України.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация