Злочинна група на Полтавщині виготовляла підроблені паспорти для тих, хто хотів уникнути мобілізації й перетнути кордон (фото)

198 0
Злочинна група на Полтавщині виготовляла підроблені паспорти для тих, хто хотів уникнути мобілізації й перетнути кордон (фото)

Мешканці Полтавської, Чернівецької та Закарпатської областей займалися виготовленням та збутом фальшивих паспортів та довідок на проживання.

Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі.

За інформацією слідства, до групи входили жінки та чоловіки, які виготовляли фальшиві паспорти, посвідки на тимчасове або постійне проживання. Такі папірці купували особи для того, щоб уникнути мобілізації, перетнути кордон чи сховатися від правоохоронних органів.

Під час обшуку у затриманих виявили та вилучили бланки, принтери, мобільні телефони, підроблені паспорти тощо.

«Фігуранти налагодили кустарне виготовлення та продаж документів, які перебувають в офіційному обігу на території України та Європейського союзу. Сере таких: паспорти громадян України (зокрема, ID-картки), паспорти країн Європейського Союзу, посвідки на постійне або тимчасове проживання іноземців в Україні», – повідомив очільник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация