Студент з Кременчука разом з друзями побив дитину

508 0
Студент з Кременчука разом з друзями побив дитину

Студент Кременчуцького регіонального центру професійно-технічної освіти №1 та працівник Глобинського м’ясокомбінату нещодавно отримали вироки в Глобинському районному суді Кременчуцького району. Їх звинувачували у порушенні ч. 2 ст. 125 ККУ (умисне нанесення тілесних ушкоджень, які призвели до тривалого розладу здоров’я).

Ввечері 28 серпня 2021 року один з обвинувачених, який був на майданчику на території дитсадка в Опришках, захотів побити потерпілого неповнолітнього. Він скинув дитину з гойдалки, і поки вона лежала, почав бити її кулаками в обличчя, ноги та тулуб. Коли двоє друзів підсудного, що стояли поруч, побачили, що почалася бійка, то почали допомагати йому бити лежачого. Вони щонайменш десять разів вдарили потерпілого руками та ногами по ребрах.

Жертва побиття отримала закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.

Але лише двоє з трьох учасників побиття отримали кримінальні провадження. Третій самоусунувся, адже для поліції він був замалим, щоб отримувати вирок.

 

«Допитані в ході судового розгляду справи обвинувачений ОСОБА_6 та неповнолітній обвинувачений ОСОБА_8 свою вину у вчиненні інкримінованого їм злочину визнали повністю та показали, що, дійсно, у вказані час, місце та спосіб вчинили зазначений злочин. У вчиненому обвинувачені щиро розкаюються, просили суд суворо їх не карати. В залі суду прохали вибачення у потерпілого  ОСОБА_11 .Заявлений прокурором цивільний позов про стягнення витрат на лікування потерпілого визнали в повному обсязі», - вказано в електронному протоколі судового розгляду.

 

Обом притягуваним до відповідальності виписали по 850 гривень штрафу та постановили стягнути з них збитки за лікування потерпілого – 5 970,03 грн.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация