Засудили чоловіка, який прострелив ногу новому хлопцю колишньої, а її відвіз до Кременчука

420 0
Засудили чоловіка, який прострелив ногу новому хлопцю колишньої, а її відвіз до Кременчука

27 грудня в Київському районному суді відбувся розгляд справи №552/6783/21 за обвинуваченням мешканця Кіровоградщини, «географія» злочину якого розтяглася з Полтави до Кременчука. Це той самий чоловік, який у 2021 році був затриманий на одній з автозаправних станцій Кременчука, де його перехопили, поки його везла жертва викрадення – його колишня дівчина.

Тепер у єдиному держреєстрі судових рішень опублікували всі подробиці події та інформацію про злочинця Владислава О. Він народився в Олександрії на Кіровоградщині, має середню освіту, безробітний та не одружений, виховує неповнолітню дитину. Чоловіку інкримінують ч. 1 ст. 263 ККУ (незаконне поводження зі зброєю) та ч. 4 ст. 296 ККУ (хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї). До справи не доєднали епізод з викраденням та примусом людини, проте відомості, вказані в матеріалах справи, свідчать, що цей злочин також міг бути доданим до справи.

22 вересня 2021 року, приблизно опівдні, у Полтаві Владислав на BMW під’їхав до кіоску-кав’ярні, де стояли його колишня дівчина та її новий хлопець. Водій вийшов з авто, вигадав привід для конфлікту та почав лізти у бійку з хлопцем. Його не бентежило, що поруч знаходяться інші люди.

Владислав достав пістолет, прострелив ногу потерпілому, а колишню дівчину взяв за горло та повів до авто. Вказано, що саме він віз її до Кременчука, проте ще рік тому йшлося про те, що чоловік змусив дівчину везти його.

 

Читайте також: У Полтаві чоловік з пістолетом змусив дівчину везти його в Кременчук. ФОТО

 

Затримання сталося приблизно о третій годині дня на заправці у Кременчуці. Проте обшук авто на місці події розпочався значно пізніше – о 18:35. Слідчий запитав у Владислава, чи є всередині вогнепальна зброя, на що отримав позитивну відповідь.

Підсудний перед винесенням вироку визнав свою вину. Йому призначили три роки та один місяць ув’язнення, а термін відбування почали рахувати ще з дня затримання – 22 вересня 2021 року. З чоловіка додатково стягнули витрати за проведення експертиз – 9 267,48 грн.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация