«Подарунок» під ялинку: горішньоплавнівець напився пива та побив матір

1 652 0
«Подарунок» під ялинку: горішньоплавнівець напився пива та побив матір

У Комсомольському міському суді завершився розгляд справи за злочином, який стався рівно рік тому - 31 грудня 2021 року. Горішньоплавнівця Олега П. судили за ч. 2 ст. 125 ККУ (умисне легке тілесне ушкодження, яке призвело до короткочасного розладу здоров’я).

У передноворічний вечір, о 18:00, чоловік був у себе вдома, де почав сваритися з матір’ю. Чоловік два рази вдарив свою матір кулаками по голові та один раз – ногою в обличчя. Жінка впала на підлогу, але на цьому знущання не закінчилися – син завдав матері ще декілька ударів по голові та тулубу.

Постраждали очі жінки, спина, плечі та декілька зубів.

Олег лише частково визнав свою вину. Він розповів, що того дня був у гостях у знайомої, де він випив приблизно три літри пива. Коли він прийшов додому, то почалася сварка та штовханина, після якої потерпіла, за словами обвинуваченого, пішла до сусідки.

 

«Обвинувачений пояснив суду, що щиро кається, обіцяв виправитись та переїхати до іншої квартири для уникнення можливих подальших сварок з потерпілою», - написали в електронному протоколі судового розгляду.

 

Матір підсудного пояснила, що подібні ситуації траплялися неодноразово. Обвинувачений майже постійно її ображає та чинить фізичне насилля.

Прокурор вимагав, щоб підсудному призначили три з половиною роки ув’язнення. Потерпіла підтримала його в цьому.

Суддя В’ячеслав Морозов так і вчинив, а також наказав взяти чоловіка під варту до набрання вироком законної сили. Тож Олег дійсно переїхав, як і планував. Проте не до квартири, а до камери.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация