Сімейна драма: наркозалежний кременчужанин вихопив з рук останні гроші пенсіонерки, яка його всиновила

377 0
Сімейна драма: наркозалежний кременчужанин вихопив з рук останні гроші пенсіонерки, яка його всиновила

22 вересня в Автозаводському районному суді розглянули справу, обставини якої «тягнуть» на сюжет бюджетного серіалу. Злочин, передбачений ч. 4 ст. 186 ККУ (грабіж в умовах воєнного стану), інкримінують місцевому мешканцю Керіму М. – уродженцю Азербайджану, громадянину України.

Чоловік раніше був неодноразово судимий за крадіжки та грабежі. Останній злочин він вчинив, поки відбував іспитовий термін.

Дев’ятого серпня о 12:22 чоловік підійшов до потерпілої, в якої просив грошей на їжу. Вона відмовила, тому чоловік просто вихопив з її рук 360 грн і побіг, витративши гроші на свої потреби.

У  суді Керім розповів, що потерпіла – його прийомна мати, яка всиновила його в трирічному віці. У дитинстві в нього з мамою були хороші стосунки, але зараз він живе окремо та ніде не працює. В момент злочину потерпіла сиділа на лавці біля під’їзду, в руках тримала гроші, оскільки отримала пенсію.

Мати в суді надала свідчення: після навчання в ПТУ Керім почав вживати наркотики, через що довелося покинути роботу. Жінка не хотіла суворого покарання своєму прийомному сину, оскільки вважає, що все можна виправити лікуванням від наркозалежності. Тому вона попросила пом’якшити санкцію статті, яка передбачає щонайменш сім років ув’язнення.

Дійсно, сім років Керіму не присудили. Він отримав чотири роки позбавлення волі, які можна було б замінити на іспитовий термін, але він уже його відбував. Тому остаточне покарання – це чотири роки та два місяці за ґратами.

Прокурор не подавав клопотання про обрання запобіжного заходу, тому Керіму залишилося трохи менше місяця, які він може провести на волі.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация