У Кременчуці автомобіль “примара” назбирав понад 6 000 грн. штрафів. ВІДЕО

1 401 0
У Кременчуці автомобіль “примара” назбирав понад 6 000 грн. штрафів. ВІДЕО

За останні кілька місяців на водія ВАЗ-2101 складено щонайменше 3 постанови за керування транспортом без водійського посвідчення і 1 протокол за керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння (1,8 проміле), сам автомобіль був один раз евакуйований на штрафмайданчик. 

28 липня, близько 3-ї години ночі,  патрульними було виявлено правопорушника за кермом автомобіля ВАЗ-2101. 
Кореспондент “Програми Плюс” бачив усе на власні очі.

 

 

Спочатку “копійка” заїхала до залізничного вокзалу, де кореспондент і побачив водія, на якого раніше складали адміністративні документи за відсутність водійського посвідчення. Звичайно,  цей автомобіль не залишився і без уваги поліції, адже цей транспорт часто фігурував останнім часом у порушеннях ПДР. Вже за кілька хвилин ВАЗ-2101 швидко рушив по Першотравневій, у бік центрального ринку та, побачивши  патрульну машину, яка їхала назустріч, “Жигулі” різко з’їхало з дороги у паркувальну кишеню (навпроти магазину "Фокстрот"), тим самим привертаючи до себе увагу. Фари та двигун автомобіля вимкнули, водій та пасажири вийшли на вулицю. Незабаром, коли черговий екіпаж поліції, патрулюючи свій квадрат, проїхав повз кишеню, водій ВАЗа різко рушив у темний провулок у бік автовокзалу.

Такі дії не могли не викликати підозри і у патрульних, які, власне, і зупинили водія перевірити його на стан алкогольного сп’яніння, адже такі різкі маневри та рухи автомобіля могли призвести до аварійної ситуації. Варто зазначити, що патруль, який рухався за “копійкою”, наздогнав її лише у дворі. Відомо, що водії використовують подібні маневри – заїхав у двір, вийшов з авто і потім доведи, що він їхав. Але тут патрульні встигли зафіксувати все на відео і у водія не залишалося більше нічого, крім як зізнатися в тому, що саме він керував транспортним засобом.

Водій, який представився Олександром, з гордістю пройшов тест на алкоголь при свідках – драгер показав нулі, тобто патрульні помилилися. Він тверезий. Але, як виявилося, водій взагалі не має водійського посвідчення і це вже пояснює його незрозумілі та небезпечні маневри.
"Я не заробив іще на навчання в автошколі. Дорого. Але скоро будуть…" - пояснив поліціянтам порушник ПДР. 

Звичайно, не кожен власник водійського посвідчення вміє правильно їздити і досконало знає правила, але професійність керування транспортним засобом людини, яка  не має на це законного права, залишається під питанням.
На чоловіка було складено відповідну постанову та повідомлено, що йому заборонено керувати автівкою без посвідчення водія. На щастя, для горе-власника автівки у його тверезого друга права таки знайшлися. Тож, пред’явивши їх поліції, компанія молодих людей рушила далі.
Дивним фактом є те, що за останні кілька місяців ця машина завдала чималих збитків Олександру.

3400 грн. – за керування у стані алкогольного сп’яніння, тричі по 510 грн., штраф за створення аварійної ситуації від 300 до 800 грн. та послуги евакуатора й майданчика для тимчасового утримання т.з. – 1000 грн. 

Раніше активіст Drive Help KremenЪ Кирило Метелкін кременчуцьким ЗМІ повідомляв, що цей самий водій у стані алкогольного сп’яніння був незадоволений патрульною поліцією і просив повернути ДАІ, з якими, як-то кажуть, можна було “порєшать”. Це було при оформленні в ніч на 10 квітня 2016 року на горе-водія протоколу за ст. 130 КУаП.

Чи зробить висновки злісний порушник ПДР, побачимо згодом, а ось кореспонденту стає все більше очевидним, що сума витрат тільки за порушення ПДР водіями цього автомобіля все більше наближається до реальної вартості автомобіля-“примари”, який як привиід іноді з’являється на дорогах Кременчука, створюючи небезпеку для людей.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация