Хитрий маневр: кременчужани продовжують скаржитися на "гучних" мотоциклістів

461 0
Хитрий маневр: кременчужани продовжують скаржитися на "гучних" мотоциклістів

Нещодавно на деяких вулицях Кременчука ввели обмеження щодо руху мотоциклів у певні години. Так, нові дорожні знаки з’явилися на вул. Першотравневій, вул. Соборній, вул. Ігоря Сердюка та на частині вул. Перемоги – від вул. Першотравневої до вул. Ігоря Сердюка. Вони забороняють їзду мотоциклів з 18:00 до 7:00.

Обмеження ввели через скарги кременчужан на мотоциклістів, які не мають глушників на своєму транспорті, і через це лякають своїм ревінням.

Проте такі нововведення не лише не допомогли, а й зробили гірше, зазначають обурені мешканці. Мотоциклісти у відповідь на таку заборону «зробили хід конем» – стали на максимальній швидкості їздити по вулиці Першотравнева, Генерала Жадова та у подвір’ях міста загалом. За словами кременчужан, водії роблять це навмисно.

Окрім того, таких мстивих райдерів ніхто не контролює – кременчуцька поліція не реагує, адже на тих відрізках вулиць, де немає заборони, в принципі нема за що й «притягувати». Тож волелюбні мотоциклісти, зробивши обхідний маневр, продовжують «ревіти» своїми двоколісними, а містяни – терпіти гучних байкерів.

«Навіщо видали цей наказ...

Стало лише гірше. І ніхто їх не контролює, не виписує штрафи», - скаржаться кременчужани.


Читайте також: Мотоциклістам у центрі Кременчука тепер можна їздити лише у певний час

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация