За зловживання службовим становищем судитимуть колишнього держслужбовця Полтавської облдержадміністрації

295 0
За зловживання службовим становищем судитимуть колишнього держслужбовця Полтавської облдержадміністрації

Решетилівською окружною прокуратурою передано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього державного службовця одного з відділів Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

За даними слідства, наприкінці 2020 року держслужбовець надав вказані акти в бухгалтерію Департаменту, на підставі яких київському товариству перераховано майже 240 тис. грн бюджетних коштів. 

Він знав про внесення посадовими особами товариства до 3 актів приймання виконаних робіт неправдивих відомостей щодо здійснення будівництва амбулаторії на території колишнього Кобеляцького району. Проте роботи були частково не виконані, а обладнання не встановили.

Йому інкримінують зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди державним інтересам, та видачу завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України).

Під час досудового розслідування з метою відшкодування завданих збитків прокуратурою до обвинуваченого пред’явлено позовну заяву.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация