Мешканець Кременчуцького району штрикнув знайомого ножем

177 0
Мешканець Кременчуцького району штрикнув знайомого ножем

Поліція затримала мешканця одного з сіл Кременчуцького району, якого підозрюють у спричиненні ножового поранення товаришу по пляшці. Відповідне повідомлення з’явилося на сайті ГУ Нацполіції Полтавщини.

Інформація про подію надійшла правоохоронцям ввечері 20 липня. Медики сказали, що один із громадян отримав поранення ножем. На місці події слідчо-оперативна група встановила всі обставини події:

 

«Під час проведення першочергових слідчих дій встановлено, що між місцевими чоловіками, які разом проводили дозвілля, виникла сварка, яка переросла у бійку. Унаслідок конфлікту мешканець села, 1987 року народження, завдав ножове поранення 34-річному місцевому знайомому. Потерпілого з тілесними ушкодженнями госпіталізовано до лікарні, де його прооперовано. З місця події речові докази вилучено. З чоловіком, що обґрунтовано підозрюється в скоєному працюють слідчі. Вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру та обрання йому запобіжного заходу».

 

Триває розслідування за ч. 1 ст. 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження).


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация