Засудили мешканця Козельщини, який влаштував масову бійку

587 0
Засудили мешканця Козельщини, який влаштував масову бійку

16 червня у Козельщинському районному суді розглянули справу №533/951/21, яка була відкрита майже рік тому. Обвинуваченому Сергію Д., уродженцю смт Козельщина, раніше судимому батьку двох дітей, інкримінували ч. 1 ст. 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Слідчі встановили, що 23 серпня 2021 року, о 3:30, Сергій підбіг до магазину «Кулиничі», розташованого на вул. Монастирській біля Архімандритського саду. Сергій був у балаклаві та з дерев’яною битою в руках, і, власне, цією битою скористався. Він декілька разів ударив по голові потерпілого Богдана С.

Сам обвинувачений не визнав свою вину та зазначив, що між ним та потерпілим не було жодних конфліктів. Додав, що у момент вчинення злочину він був вдома, тому тілесних ушкоджень потерпілому не наносив.

Але свідки в справі, які є фактично учасниками конфлікту, пояснили, що потерпілий о 3:30 замовляв каву, як до нього підбігла людина в балаклаві, яка декілька разів ударила його по голові. Цю людину відтягли та зняли з нього балаклаву, і встановили, що це був обвинувачений – Сергій Д.

У цей час з боку парку підбігли ще двоє чоловіків, один із яких був у масці, інший – у капюшоні. На захист Сергія стали декілька його знайомих, і після бійки нападники почали розбігатися у парку. Після сутички свідок викликав поліцію.

У суді довели вину Сергія та присудили йому п’ять років ув’язнення. Враховуючи те, що він з 2020 року відбуває два роки іспитового терміна за вирощування та зберігання наркотиків, а також організацію наркокубла, йому не стали заміняти ув’язнення на ще один іспитовий термін. Навпаки, йому ще «накинули» місяць за ґратами.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация