Кременчужанин побив та пограбував чоловіка, одягненого в жіночий одяг

1 998 0
Кременчужанин побив та пограбував чоловіка, одягненого в жіночий одяг

Кременчук – місто, в якому відбуваються дійсно комічні або просто незвичайні ситуації, які через свою абсурдність гідні перших сторінок газет та головних новин сайтів. То один кременчужанин вигадує спосіб, як отримати собі новенький iPhone, замінивши його на муляж, то інший б’є свого батька, коли дізнається, що він прийомний. Ці ситуації стали відомі завдяки відкритому нещодавно судовому реєстру – саме там можна дізнатися обставини різних злочинів, які на стадії досудового розслідування ще не відомі.

14 липня у Крюківському районному суді винесли вирок по справі №537/1402/22, обставини якої також не можна назвати звичайними. Місцевого мешканця Дмитра Н. звинувачували у ч. 4 ст. 186 ККУ (грабіж, вчинений під час дії воєнного стану) та ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 346 і ч. 4 ст. 358 ККУ (пособництво у виготовленні та використання фальшивого документа).

Щодо підробки документів, то тут нічого незвичного: 22 березня Дмитро замовив у інтернеті підроблене водійське посвідчення, першого квітня забрав його у відділенні Нової пошти, а 15 червня, о 23:56, його зупинили патрульні за порушення комендантської години. Чоловік дав правоохоронцям це посвідчення, вони помітили ознаки фальшивки та викликали слідчо-оперативну групу.

Більше дивують обставини іншого епізоду злочину – пограбування. За 45 хвилин до зупинки авто патрульними, о 23:10, біля магазину «Фокстрот» на вул. Першотравневій, 44 Дмитро пограбував чоловіка. Він підійшов до особи, одягненої у жіночий одяг з жіночою сумкою. Як виявилося, це був потерпілий Валерій Ш. Дмитро підійшов до Валерія ззаду, після чого декілька разів ударив, забрав сумку та побіг.

У судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину. Потерпілий надіслав до установи заяву, в якій просив провести розгляд справи без нього.

Суддя Іван Дядечко призначив Дмитру чотири роки позбавлення волі. Термін ув’язнення почали рахувати з 22 червня – дня взяття під варту. Також з чоловіка стягнули 1 699,02 грн за залучення експерта.

Жіночу сумку повернули Валерію.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация