Залучені 26 криміналістів та лабораторії з трьох областей: поліція про роботу на місці зруйнованого ТЦ «Амстор»

334 0
Залучені 26 криміналістів та лабораторії з трьох областей: поліція про роботу на місці зруйнованого ТЦ «Амстор»

Нацполіція продовжує працювати на місці зруйнованого ракетним ударом торговельного центру «Амстор». Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Полтавській області.

Спеціалісти-криміналісти фіксують наслідки воєнного злочину рф, вилучають рештки боєприпасів та ідентифікують загиблих людей. Вже встановили 20 осіб, які були в списках безвісти зниклих.

 

«Наразі на місці зруйнованого російськими військами торгового центру тривають пошуково-рятувальні роботи,  одна людина досі вважається безвісти зниклою», - розповів начальник відділу криміналістичного забезпечення Головного слідчого управління Національної поліції Ігор Малиш.

 

За допомогою унікальної технології швидкісного встановлення ДНК впродовж перших 20 годин вдалося ідентифікувати сильно обгорілі фрагменти тіл загиблих людей.

У перші дні після трагедії на місці влучання російської ракети працювали 26 спеціалістів-криміналістів, були залучені пересувні криміналістичні лабораторії полтавської, київської та луганської поліції.

 

«Ми відбирали ДНК-профілі у родичів загиблих та порівнювали зі зразками, вилученими на місці злочину. Завдяки кропіткій  роботі наших криміналістів у найкоротший термін була опрацьована велика кількість ДНК-матеріалу та встановлено особи загиблих. Це надзвичайно важливо для людей, які втратили своїх рідних», -  додав Ігор Малиш.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация