В соцмережах обговорюють випадок на Молодіжному з побиттям вагітної. Правоохоронці мовчать

1 316 0

Жахливий випадок, що стався увечері минулої суботи в парку Воїнів-інтернаціоналістів, пройшов повз увагу місцевих чиновників й усіх інших, хто за місто відповідає.

Злочин - коли зо два десятки підлітків побили подружню пару і вдарили у живіт вагітну жінку, не став темою обговорення ні в поліції Кременчука, ні в самій частині Нацгвардії, представники якої наглядають за громадським спокоєм у цьому районі.

Це апаратна нарада у міськвиконкомі сьогодні й виступи наших правоохоронців, які зазначили, що все у них відбувається в робочому порядку.

Натомість у самих мешканців міста – питання, яке стосується особистої безпеки (кожен замість постраждалої сімейної пари міг стати жертвою малолітніх зловмисників), є не просто робочим, а важливим для власного життя й життя своїх рідних.

Тож користувач Фейсбуку й ветеран Афганістану Igor Moiseenko запитує лише про одне: «А в мене ще одне питання: як виконується програма "Молодь Кременчука", на яку спрямовано 5 млн на рік?» Свій запит мешканець міста адресує керівникам  міста, хоча на відповідь від мера Малецького чоловік і не розраховує.

Натомість, на думку кременчужанина з групи «Підслухано Кременчук»  Владимира Семенченко, людям слід бути більш обережними.

Зокрема, завжди слід думати про власну безпеку, а не гуляти по місту увечері.

І думка чоловіка з приводу жахливого випадку й коментарів жінок нашого міста така.  

«Смішні  ви своєю дурістю і самовпевненістю. А точніше зарозумілістю,  що вам усе повинні, зобов'язані і ніхто не посміє зачепити. Зазвичай такі, як ви, й знаходять проблеми, а потім плачуть, що бідні і нещасні.

Повинні бути розумні заходи безпеки і відповідальність як мінімум за свою безпеку. Всього попередити не можна, але як мінімум уникнути дурниць можливо. А ви ведете себе, як школярка, яка вивалила цицьки і йде вночі в міні-спідниці,  без трусів по кримінальному району. А потім плаче, що ще й згвалтували».

У свою чергу користувач мережі Семён Степанов хоч і не згадує прямо про нещодавні  перестрілки в центрі міста, говорить, що такого криміналу у Кременчуці вистачає скрізь і за скоєне підлітки мають відповісти.

«А чого  ви все про Молодіжний і про Молодіжний!!! А в центрі хіба таких  мразіщей немає, які пересуваються вулицями - до кого б ще і причепитися!!! Невже тільки на Молодіжному страшно ходити!? Всюди страшно, навіть якщо хлопець з дівчиною і не вагітна вона буде – мерзоті однаково,  хто там іде - бабуся, дитина, дідусь, жінка!

Вони ж, скоти, розважаються. Знаєте, я б таких посеред площі ставив би і відрізав при всіх людях ноги і руки, щоб вони знали, якого болю вони завдали  або завдають  іншим!!!

І туди ж їхніх батьків, щоб спостерігали за цим, але нічого не могли зробити! Кілька разів так би зробили й, можливо, трохи менше мразоти ходило б... Їм би нічим ходити було просто! Натовпом нападати вони модні - по одному бояться до переляку!

Кременчужанка Марина Тарасова  категорично не погоджується з тим, що, виходячи на вулицю слід боятися, що на тебе нападуть, і через це вдаватися до спеціальних заходів безпеки

«А я вважаю так: людина поза домом повинна відчувати себе в безпеці в будь-який час доби! Тим більше - це місто, а не село якесь! І така поведінка підлітків неприпустима, вони заслуговують на покарання.
А що стосується  - сидіти вдома вночі, щоб не нарватися на неприємності, - так нам якісь хулігани (за словами очевидців) опівночі в приватному будинку паркан підпалили! Ось так і вдома особливо в безпеці себе не почуваєш.

Про що слід сказати – досягти спільної думки, що слід остерігатися злочинців, якщо виходиш на вулицю, чи знехтувати таким, кременчужанам у суперечці не вдається.

А підсумок в обговоренні такий - в житті може бути все. Особливо сьогодні.

Elena Konopleva «Я сподіваюся, що з вагітною дівчиною все гаразд. Але я б точно не стала гуляти вночі на Молодіжному в парку ні в неділю, ні в якийсь інший день, тим більше вагітною. Виродків вистачає скрізь - і на Молодіжному, і в центрі,  і на Занасипу, а один чоловік не впорається з натовпом п'яних малоліток».

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация