Кременчужанин загубив картку з PayPass’ом, і нею встигли «пошопитися»

605 0
Кременчужанин загубив картку з PayPass’ом, і нею встигли «пошопитися»

22 червня в Автозаводському районному суді винесли вирок Владиславу П. – місцевому мешканцю, раніше не судимому батьку малолітньої дитини. Він був підозрюваним у справі №524/2835/22 за ч. 4 ст. 185 ККУ (крадіжка, вчинена в умоваж воєнного стану).

Другого травня, о 14:18, Владислав підняв чужу банківську картку біля банкомата АТ «Полтава-Банк» на вул. Першотравневій, 43. На картці була функція PayPass, яка дозволяє прикладати картку до термінала, не вводячи PIN-код. Це неабияк спокусило Владислава, і він пішов за покупками: заглянув спочатку в АТБ біля Центрального ринку, де придбав товарів на 703 грн, потім – до аптеки «Подорожник», де придбав ліків на 978 грн, і наостанок завітав до магазину «Ярмарок», де «зашопився» на 1 030 грн.

Загальна сума збитків, завдана власнику картки – 2 711 грн. Потерпілий, Сергій К., зміг повернути свою картку та встановити крадія, після чого почалося досудове розслідування.

Суддя Оксана Пальчик допитала підсудного, і той підтвердив, що визнає вину. Йому призначили п’ять років позбавлення волі, які замінили на рік іспитового терміну. Це значить, що Владислав інколи приходитиме до відділку поліції, ставити помітку, що він в місті, і нікуди не виїхав.

Сергій не став подавати цивільний позов про відшкодування збитків, тому обвинувачений отримав лише умовне покарання.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация