Побив дружину та осліпив знайомого: у Кременчуцькому районі засудили злочинця

266 0
Побив дружину та осліпив знайомого: у Кременчуцькому районі засудили злочинця

17 червня у Кременчуцькому районному суді провели фінальний розгляд справи №536/115/21 за ч. 1 ст. 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження). На лаві підсудних сидів Михайло Г. – уродженець с. Недогарки, працював малярем і раніше не був судимим.

Слідчі встановили, що злочин стався сьомого червня 2020 року. Михайло пив міцний алкоголь зі своєю дружиною, і до нього у справах зайшов його знайомий – Сергій М. Він приєднався до компанії та став свідком, як Михайло почав бити свою дружину. Сергій зробив зауваження з цього приводу, за що отримав удар кулаком у ліве око.

Судмедексперт встановив, що потерпілий отримав контузію, гемофтальм, атрофію зорового нерва та сліпоту ока.

Але у залі суду Михайло почав стверджувати, що не визнає свою вину, оскільки не бив Сергія. Сам Сергій розповів, що прийшов у гості на запрошення, щоб придбати гумовий човен. Побачив, як Михайло декілька разів вдарив свою дружину по голові, тому й заступився за неї, за що сам отримав.

Потерпілий заявив позов на відшкодування матеріальних та моральних збитків.

Вирок суду – Михайло винен. Йому присудили п’ять з половиною років ув’язнення та взяли під варту до набрання вироком законної сили. Також він має сплатити 2 038,72 грн матеріальної шкоди на 50 000 грн моральних збитків.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация