У Кременчуці російський “Сбербанк” у “крові”. ФОТО+ВІДЕО

1 793 0
У Кременчуці російський “Сбербанк” у “крові”. ФОТО+ВІДЕО

Відділення банку “Сбербанк”, що розташований на розі вулиць Соборної та Героїв Небесної Сотні облили червоною фарбою та наклеїли плакати з написами “Власність окупанта”, “Скільки ще має загинути героїв?! Щоб війну назвали війною” та з портретом загиблого воїна АТО Юрія Яценка, якого сьогодні тільки поховали.

 

 

Організовані молоді люди у футболках Цивільного корпусу "Азов" та у камуфляжній формі чоловіки підійшли до банку і почали клеїти плакати, а інші обливати червоною речовиною двері та стіни відділення банку.

На місці події ще до початку були вже присутні працівники поліції, які фіксували все на відео, а потім просили учасників заходу залишитися. Натомість активісти Цивільного корпусу "Азов" організовано покинули дану акцію, а ветерани АТО, які залишилися, пояснили, що це була ініціатива різних людей і всі прийшли окремо.

Напевно, патрульні поліцейські в це не повірили, так як все уиглядало організовано, і пояснювали присутнім, що це не цивілізований спосіб висловлювати свою позицію. Така акція може бути кваліфікована як порушення благоустрою міста або дрібне хуліганство.

Тож на прохання патрульних дочекатися слідчо-оперативну групу військові та ветерани пішли слідом за представниками Цивільного корпусу "Азов", і опергрупу патрульні вимушені були чекати самі.

 

 

За словами інспектора комунікаційного відділу Кременчуцького відділу поліції Анни Васенко, правоохоронці ведуть за цим фактом перевірку.

“Співробітники 1-го відділення Кременчуцького відділу поліції здійснюють перевірку за цим фактом. Незабаром вони дадуть цим діям правову оцінку. Представники банку на даний момент до поліції не зверталися”, - телефоном прокоментувала Анна Васенко.

Представники Цивільного корпусу "Азов" стверджують, що ніякої шкоди не заподіяли, так як плакати легко зняти, а червона рідина, якою поливали банк, легко змивається водою. Активісти та ветерани АТО у такий спосіб хотіли звернути увагу на те, що в країні фактично йде війна, а у центрі міста, де поховали вже більше 30 воїнів-захисників від куль країни агресора, й досі працює банк цієї ж країни.

"Наші дії жодним чином не підпадають під кваліфікацію хуліганства. Ми не сповідуємо приниципи влади РФ, яка підло нищить українське майно на Сході України. 

Наші дії не можна назвати хуліганськими, з тої простої причини, що ми не порушували громадський спокій та порядок, не вчиняли псування чужого майна. Так само не може йти мови про явну неповагу до суспільства - навпаки ми привертаємо увагу до тих проблем, яких не бажає усувати наша влада - а мала б.

В кінцевому рахунку наші дії направленні на захист інтересів українського суспільства", - так прокоментували ситуацію "азовці".

Натомість нагадаємо, що нещодавно у міськвиконкомі питання щодо цього банку порушувалося.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация