У Крюкові росте плантація конопель. Поліція безсила. ФОТО+ВІДЕО

1 649 0
У Крюкові росте плантація конопель. Поліція безсила. ФОТО+ВІДЕО

 

Земельна ділянка вщент засаджена кущами конопель.

Про те, що по вулиці Кіровоградській, 60 ростуть коноплі, повідомив читач “Програми Плюс”.   Коли ми приїхали на місце, то дійсно побачили багато кущів, схожих на коноплі. На місце прибув і екіпаж патрульної поліції, які в свою чергу також були здивовані та викликали на допомогу слідчо-оперативну групу.

 


“Дійсно, кущі схожі на коноплі, але в цьому мають розбиратися оперативники, можливо, це дикорослі коноплі”, - сказав  патрульний своєму напарнику.

 

 

Натомість працівники 1-го відділення Кременчуцького відділу поліції, які прибули на місце, пояснили, що, по-перше, ці рослини не схожі на ті, які вирощують для виготовлення наркотичних речовин, по-друге, невідомо, кому ця ділянка належить, але своє занепокоєння вони висловили.

“Навряд чи хтось тут висаджував її з метою вживання або продажу. Або це дикорослі коноплі, або хтось вирощує їх для побутових цілей. Це може бути приватною територією, тому треба перевіряти”, - висловилася працівниця слідчо-оперативної групи.

 

 

Тож хоч правоохоронці і зафіксували цю ділянку з підозрілою речовиною, але вилучати її або направляти на експертизу не стали. Бо, як висловилася працівник поліції, немає для того підстав. Натомість вона пообіцяла доповісти своєму керівництву про цю ділянку, щоб вони перевірили, хто ж таки власник цієї ділянки та що це за рослини, схожі на наркотики. Ми ж зі свого боку висловлюємо занепокоєння місцевих мешканців, які не хочуть, щоб біля їхніх будинків були розташовані підозрілі рослини.

А поки що будь-хто може піти на цю ділянку і накосити собі конопель. Тільки ось чи не робитимуть це діти - невідомо, адже ділянка, окрім високих “ялинок”-конопель, нічим не обгороджена.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация