На хорольській трасі розбійники напали на авто кременчужанина

1 346 0
На хорольській трасі розбійники напали на авто кременчужанина

Нападники намагалися зупинити кременчуцького таксиста, блокуючи дорогу.

Вночі кременчужанин Олексій, який працює в одній з фірм таксі у Кременчуці, відвозив у Хорол свого клієнта Максима (імена змінено. – Авт.). Проїжджаючи Семенівку, чоловіки побачили, як за ними почала їхати невідома автівка. Виїхавши на трасу, автомобіль, який їхав позаду, увімкнув дальній режим світла і притиснувся до таксі, не обганяючи. Кременчужанин поступово знижував швидкість і прийняв максимально управо, щоб дати можливість себе обігнати. Натомість автомобіль, який їхав позаду,  не поспішав здійснювати обгін і тримав дистанцію позаду. За кілька кілометрів на трасі з’явився інший автомобіль “Део Ланос” темного кольору, який з’їхав з узбіччя. 

”Део”, який виїхав з узбіччя, увімкнув аварійку і намагався мене зупинити, їдучи посеред дороги. Автомобіль, який їхав позаду, почав рівнятися зі мною та підрізати.  Таким чином поступово мене зупиняючи. Я побачив, що це також "Део Ланос" тільки сірого кольору. На щастя, їхала фура назустріч, і нападники порівнялися в один ряд. І як тільки фура проїхала, я почав по зустрічній смузі набирати швидкість. Темний “Ланос” паралельно почав набирати швидкість, поїхавши вперед”, - розповідає кременчуцький автомобіліст Олексій.

Та на цьому пригода не скінчилася. Коли темний автомобіль поїхав уперед, сірий “Ланос" почав відставати. Але за 2 км кременчужани знову побачили темний “Ланос”, який уже стояв з вимкнутим світлом впоперек дороги, блокуючи рух. Олексій виїхав на узбіччя, об’їхав його і почав набирати швидкість.
“Якийсь час обидва автомобілі намагалися наздогнати і їхали позаду мене на швидкості 100 км/год. Мені прийшлося робити маневри, аби не дати можливості нас обігнати. На швидкості 120 км/год. вони почали поступово відставати, але продовжували переслідувати. Коли я розігнався до 140 км/год. вони зникли з поля зору. На щастя, ми не перекинулися на цій поганій дорозі, але ходівка автомобіля точно зазнала шкоди. Назад у Кременчук я повертався уже на світанку, нападників на трасі не було”, - розповідає кременчуцький таксист, який збирається написати заяву до поліції.

Ми ж рекомендуємо автомобілістам бути уважними і у таких випадках не зупинятися, але важливо навіть у такій екстремальній ситуації запам’ятати особливі прикмети автомобілів нападників і паралельно телефонувати до поліції та своїм друзям, які б могли приїхати на допомогу. В автомобілі треба зачинитися. І якщо ж таки зупинять, краще не контактувати з нападниками, залишивши авто, адже у зловмисників може бути зброя. Негайно повідомити правоохоронні органи. Але краще все ж таки не потрапляти у такі ситуації.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация