45-річному кременчужанину за зберігання наркотиків суд призначив лише штраф 1190 грн.

820 0
45-річному кременчужанину за зберігання наркотиків суд призначив лише штраф 1190 грн.

Як ми повідомляли у травні кременчуцькі правоохоронці затримали 45-річного чоловіка, в автомобілі якого знайшли 11 пакетиків  з наркотичною речовиною - метамфетаміном.

Тоді поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 307 ККУ (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Ця стаття передбачає санкції у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Але в ході слідства, напевно, не вистачило доказів щодо збуту наркотиків, тому справу перекваліфікували у ч.1 ст. 309 ККУ (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Ця стаття вже передбачає більш м’які санкції, а саме: штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Крюківський районий суд м. Кременчука минулого тижня завершив розгляд справи щодо цієї події і вже ухвалив вирок.

У ході суду було встановлено, що чоловік зберігав наркотики для власного вжитку, свою вину чоловік визнав та підписав відповідну угоду зі стороною обвинувачення. Тож суд був гуманним і чоловікові присудили покарання у вигляді штрафу у розмірі 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 1190 грн. Також суд ухвалив стягнути з винуватця на користь держави 1 320 грн. 60 коп., витрачених на проведення судово-хімічної експертизи. Наркотичні засоби, які зберігалися як речовий доказ, суд ухвалив знищити.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация