Кохання до безтями, або Для кого у Кременчуці висаджують квіти на клумбах. ФОТО

1 081 0
Кохання до безтями, або Для кого у Кременчуці висаджують квіти на клумбах. ФОТО

Патрульні затримали чоловіка, який зірвав кілька квіточок з клумби у Кременчуці.

Як відомо, по всьому місту у Кременчуці висаджують гарні квіти за бюджетні кошти.

Щоправда, поліція вже неодноразово повідомлялаи про крадіжки зелених насаджень. Були навіть випадки, коли працівники КП “Благоустрій Кременчука” висаджували, а слідом за ними бабусі викопували квіточки, ймовірно, собі на дачі. 

Про це розповідали самі ж працівники комунального підприємства, яке опікується красою міста.

До того ж навряд чи є реальний контроль за тим, скільки і де висадили недешевих квітів, тож можна припустити, що частина заяв про крадіжки квітів з вулиць міста це не що інше як черговий заробіток грошей за рахунок міського бюджету. Посадили  1000 саджанців, а списали 1200, а наступного дня 200 квіточок нібито хтось вкрав. 

Звичайно, не обійшлося і без курйозів. Минулими вихідними в центрі міста патрульні таки виявили крадія квітів, який вирішив подарувати їх своїй коханій. Принаймні так чоловік пояснив свій вчинок.

Читайте також: У Кременчуці пограбували клумбу по вул. Музейній

Як встановили правоохоронці, чоловік виявився безхатченком, тож, звичайно, коханій жінці квіти зміг зірвати лише на клумбі, мовляв, грошей не вистачає з’їздити у поле і зробити польовий букет.

Патрульні з чоловіком провели профілактичну бесіду та відпустили. Тож чоловік, пообіцявши більше не повторювати таких дій,  нарешті отримав можливість привітати жінку квітами, яку, як сказав, кохає до безтями.

Правоохоронці обіцяють за такі вчинки карати адміністративними стягненнями, тож якщо вирішили подарувати квіти, краще купити їх у магазині, адже це може обійтися дешевше і у такий спосіб не псуватимете красу, яку наводять у місті за гроші кременчужан.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация