Автомобіль "примара" створив аварійну ситуацію з патрульною автівкою у Кременчуці. ФОТО

1 025 0
Автомобіль "примара" створив аварійну ситуацію з патрульною автівкою у Кременчуці. ФОТО

Сьогодні, 21 червня, близько 4-ї ранку, на 3-му  Занасипу автомобіль ВАЗ-2101 ледь не протаранив екіпаж патрульної поліції, яка патрулювала свій квадрат.

Про це телефоном повідомив мешканець цього району, який бачив усе на власні очі.

“Я приїхав додому, але перед моїми воротами у невідомому мені автомобілі спав чоловік. Я розбудив його та попросив від’їхати, так як він загородив в’їзд у мій двір”, - розповідає мешканець Третього Занасипу.

Далі, за словами очевидця, водій “копійки” завівся та поїхав, але, виїжджаючи з провулку, не побачив автомобіль патрульної поліції, який рухався дуже повільно. Патрульні вимушені були робити різкий маневр та використати звуковий сигнал, аби уникнути зіткнення. 
Патрульні розцінили цей вчинок як створення аварійної ситуації, за що і склали відповідні матеріали на порушника.

Як виявилося пізніше, це той самий автомобіль, водій якого за останні кілька місяців потрапляв у пригоди з поліцією.

Перший раз чоловік, не маючи водійського посвідчення, порушив ПДР. При перевірці документів виявилося, що він у стані алкогольного сп’яніння та взагалі не має права керувати транспортними засобами (немає прав. – Авт.).
Другий і третій раз патрульні знову зупиняли його за порушення ПДР і, звичайно, складали на нього адміністративні документи.
За словами патрульних, кілька днів тому вони знову бачили, як той самий водій без водійського посвідчення порушив ПДР, та все ж таки уникнути відповідальності йому вдалося.

“Побачивши, що автомобіль ВАЗ-2101 перевищує швидкість, ми почали переслідувати його. Але він швидко заїхав у двір та вийшов з автомобіля. На жаль, на відео не було зафіксовано цього факту. Та вже за якийсь час інший екіпаж побачив той же автомобіль і зупинив його. Але за кермом був інший чоловік, який нахабно заявив, що поліцейські прогавили. Чоловік напідпитку був увже у ролі пасажира. Не маючи доказів, наші колеги були вимушені відпустити автомобіль-"примару”, - розповідає інспектор патрульної поліції.

Та вже за кілька днів, можливо, навіть той самий нахабний водій, який прикривав свого товариша, таки сам потрапив у неприємності, створивши аварійну ситуацію вже з іншим екіпажем. Як-то кажуть, нагорода завжди знаходить своїх “героїв”.

Тож горе-водій, який взяв покататися “копійку”, сплачуватиме штраф. Але, напевно, зробить висновки. Якщо ж і надалі цей автомобіль потраплятиме у поле зору поліції з порушення ПДР, то сума штрафів може перевищити і вартість старенького ВАЗа.

 

Читайте також: Представники ГФ "Драйв Хелп Кремінь" виявили автомобіліста без документів. ФОТО

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация