Полтавщина має трофейну російську техніку! Подробиці знищення колони окупанта. ФОТО

821 0
Полтавщина має трофейну російську техніку! Подробиці знищення колони окупанта. ФОТО

Вчора, 27 лютого, на Полтавщині знищили колону російської техніки – мотострілецький підрозділ 14 Армійського корпусу Північного флоту РФ. Сьогодні т.в.о. голови Полтавської ОДА та голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін розповів більш детально про ліквідацію окупанта в с. Бобрик на півночі Полтавської області:

 

«Минулої доби на межі Полтавської області концентрувалися численні російські війська. Вони шукали дорогу на Київ, проте на півночі нашої області їх очікувала несподіванка – зняті вказівники населених пунктів, бетонні завали на дорогах і місцеві мешканці, які передавали їх координати до штабу територіальної оборони Полтавщини.

У результаті злагоджених дій тероборони, авіації та артилерії було завдано численних ударів по скупченнях російської техніки та живої сили. Сотні одиниць знищеного й пошкодженого озброєння, численні втрати особового складу, паніка серед російських солдатів! Як наслідок, нездатність противника згрупуватись і просунутися більше ніж на 20 кілометрів вглиб Полтавської області».


Фото на головній - ілюстративнеКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация