Переатестацію пройшов на одному подиху – начальник Кременчуцької поліції Вадим Могила

1 131 0
Переатестацію пройшов на одному подиху – начальник Кременчуцької поліції Вадим Могила

Відомо, що на початку червня для кременчуцьких поліцейських розпочався шлях переатестації.

Як повідомив начальник Кременчуцького відділу поліції Вадим Могила, під час своєї прес-конференції 14 червня, пройшли не всі.

“Переатестацію проходили керівники першої ланки, керівники відділів та відділків поліції. Я пройшов з легкістю на одному диханні”, - повідомив Вадим Могила.

Щодо інших, то він неохоче розповідав. Воно і не дивно, з них, як і членів атестаційної комісії, взяли розписку про нерозголошення процесу нових іспитів для міціянтів, які, пройшовши їх, стають новими поліцейськими.

Загалом було кілька етапів переатестації, тести на логіку (60 питань), психологічні тести та на знання законодавчої бази і наостанок, як можна було зрозуміти з уст начальника поліції, був найнеприємніший етап - це співбесіда.

“На співбесіді ставили різні питання. Але головне - треба бути в собі впевненим”, - додав очільник Кременчуцького відділу поліції Вадим Могила.

Також він зазначив, що 2 ланка керівництва розпочне етап атестації вже найближчої п’ятниці, а слідом за ними до кінця літа мають пройти переатестацію всі поліцейські міста (крім патрульних. – Авт.).

 

Фото: Андрій Рубан

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация