Кременчужанка, мати двох дітей, сяде у в’язницю, втратить усе майно і доплатить 10 000 гривень

522 0
Кременчужанка, мати двох дітей, сяде у в’язницю, втратить усе майно і доплатить 10 000 гривень

У вівторок, 25 січня, в Автозаводському районному суді винесли вирок кременчужанці Валерії Щ., яка має досвід у продажу наркотиків. Її судили за ч. 2 ст. 307 ККУ (збут заборонених речовин, вчинений повторно). Відомо, що жінка – уродженка німецького міста Магдебург, громадянка України, виховує двох дітей, розлучена та офіційно безробітна.

Програма Плюс уже писала про цю жінку і про винесений їй минулий вирок – три роки іспитового терміну за участь у банді, яка займалася збутом наркотиків.

 

Читайте також: Кременчужанка з німецьким корінням стала членом банди, яка збувала наркотики по всьому місту

 

Початок відбування іспитового терміну – 2020 рік, тобто на момент вчинення злочину, за який її судили цього разу, вона відбувала покарання.

Обвинувальний акт, який зачитали в суді, починається зі слів: «У період іспитового строку на шлях виправлення не стала». Перший епізод злочину – 18 червня 2021 року. Валерія продала за 250 гривень полімерний пакетик із кристалічною речовиною.

Клієнтом була залегендована особа, яка співпрацювала з правоохоронцями. Куплений пакетик вилучили на вул. Першотравневій, 8 та відправили на експертизу. Встановили, що Валерія продала 0,015 грама амфетаміну.

Цікаво, але вирішили не затримувати жінку, а продовжили збирати факти збуту. Наступний відбувся майже через два місяці – п’ятого серпня 2021 року. Навряд чи вона прожила два місяці на зароблені раніше 250 грн, враховуючи те, що їй потрібно годувати двох дітей, а фінансової підтримки з боку чоловіка вона навряд чи чекала. Тому неможливо встановити, скільки за цей період було наркозалежних людей, які придбали в жінки наркотики, але не віддали їх поліції.

П’ятого серпня вона продала метамфетамін за 400 гривень тій же залегендованій особі, що і в червні. Передача наркотиків від «покупця» поліції також відбулася на вул. Першотравневій, 8.

Наступну контрольну закупку вирішили не проводити. Відповідно до ухвали Автозаводського райсуду, за місцем проживання фігурантки провели обшук. У неї знайшли 0,04287 грама амфетаміну. Також жінку затримали та помістили під варту.

На судовому засіданні Валерія визнала свою вину.

 

«Повністю визнає всі обставини кримінального правопорушення, кількість вилученого наркотичного засобу, не оспорює законність дій поліцейських, розкаюється у вчиненому, обіцяє виправитись та просить суворо не карати».

 

Попри прохання не карати її суворо, попри щире каяття та двох дітей, яких жінка виховує, її покарали відповідно до ст. 71 ККУ (призначення покарання за сукупністю вироків). Нагадаємо, що в момент вчинення злочинів жінка відбувала покарання – три роки іспитового терміну. Їй призначили шість з половиною років ув’язнення, з конфіскацією всього майна, належного їй (обов’язкова санкція статті), а також зобов’язали громадянку сплатити 10 297,20 грн за проведення експертиз. Запобіжний захід залишили той самий, що й під час досудового розслідування, – тримання під вартою.

Термін відбування покарання постановили рахувати з дня затримання – п’ятого серпня 2021 року.

Електронний протокол судового засідання опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация