Шість актів порушення. Результати перевірок громадського транспорту на Полтавщині

373 0
Шість актів порушення. Результати перевірок громадського транспорту на Полтавщині

Починаючи з 22 жовтня 2021 року, проводяться щоденні перевірки громадського транспорту щодо дотримання карантинних норм на Полтавщині.

Усього було перевірено 136 транспортних засобів та складено 6 актів.

У період із 17 по 21 січня на Полтавщині працівники управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації спільно з представниками відділу з питань транспортних перевезень Полтавського міськвиконкому, поліцією, обласною районною адміністрацією, відділом державного нагляду (контролю) в Полтавській області Укртрансбезпеки та головним управлінням Держпродспоживслужби провели 5 перевірок транспорту на дотримання карантинних норм.

Особлива увага комісії приділялася дотриманню перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19). Також перевіряли на дотримання договірних умов, зокрема наявність необхідних документів на обслуговування маршрутів; технічний стан, наявність у належному стані аптечок і вогнегасників.

Такі заходи проводяться за ініціативи Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації.

Відповідні рейдові перевірки обласною та місцевими робочими групами проводитимуться й надалі.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация