Судитимуть кременчужанина, який вкрав качку, двох гусаків і не тільки

314 0
Судитимуть кременчужанина, який вкрав качку, двох гусаків і не тільки

24 січня в Автозаводському районному суді Кременчука обрали запобіжний захід місцевому мешканцю, якому інкримінують ч. 3 ст. 185 ККУ (крадіжка, поєднана з проникненням). Ім’я чоловіка приховали, проте відомо, що він народився в с. Кам’яні Потоки Кременчуцького району, раніше жодну зі статей ККУ не порушував, має базову середню освіту, ніде не працює та не одружений.

Перед тим, як обрати запобіжний захід під час досудового засідання, суддя Олена Предоляк переглянула епізоди злочину.

Усі вони сталися в грудні 2021 року. Однієї ночі він був у гостях у знайомих, які пішли відпочивати. Ніхто не стежить – можна щось собі привласнити. Громадянин зламав замок на дверях гаража та вкрав болгарку, яка коштує майже 500 грн, і каністру за 175 грн. Вартість вкраденого встановлював судексперт-товарознавець.

Того ж дня, але трохи пізніше, з території домоволодіння зникла бензопила за 700 грн.

Рівно через тиждень «гість» повернувся, вкрав двох гусаків, які коштують по 425 грн, і качку, яка, за даними судексперта, коштує 170 грн.

Обраний запобіжний захід – домашній арешт, відповідно до якого підозрюваний не може покидати житло з 18:00 до 6:00. Термін дії ухвали – до 19 березня включно. Якщо досудовий розгляд не завершиться, термін дії ухвали можуть продовжити.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация