Уник покарання: кременчужанин із шашкою «Таксі» на авто довів судді, що не таксував

532 0
Уник покарання: кременчужанин із шашкою «Таксі» на авто довів судді, що не таксував

24 січня в Крюківському райсуді Кременчука розглянули матеріали у справі за ч. 1 ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності). Притягуваний до відповідальності – місцевий мешканець Сергій Є.

Патрульні, які виписали протокол на Сергія, вказали, що дев’ятого листопада 2021 року він їхав за кермом Renault Sandero із шашкою «Таксі». Під час перевірки документів права на перевезення пасажирів на комерційних умовах у нього не було.

На судовому засіданні водій не визнав свою вину. Він розповів, що взяв авто в знайомого, щоб привезти дружину з лікарні додому. Ніяких пасажирів він не перевозив, ніяких грошей не отримував. Також Сергій просив зазначити, що він пенсіонер, ветеран військової служби. Пенсія в нього маленька, тому взяв авто, щоб зекономити кошти.

Те саме він пояснював патрульним, але на нього все одно склали протокол. Тому пенсіонер попросив суд закрити провадження у справі.

Суддя Олександр Маханьков зазначив, що з боку правоохоронців не було надано інформації про вилучення та зберігання грошей від здійснення господарської діяльності, а також не було свідків події. Тому і склад порушення відсутній – справу закрили і Сергій не отримав штраф.

Електронний протокол судового засідання опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация