Юні кременчуцькі хіміки підкорили Київ. ФОТО

574 0
Юні кременчуцькі хіміки підкорили Київ. ФОТО

Із 18 до 20 січня 2022 року команда юних науковців з Полтавського Наукового ліцею „Політ” при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка брала участь у фінальному етапі П’ятого Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка.

На турнірі учасники виконували тестові завдання теоретичного етапу „Хімічні старти” і  творчі завдання та проводили практичні видовищні експерименти „Хімік-шоу”. Захід проходив у Київському національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді та на базі закладів вищої освіти, розташованих у столиці.

Фіналістів нагородили сертифікатами та дипломами учасника Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка 2021-2022 рр. Їх отримали Теодор Котляров, учень 10 класу, та Марія Гриценко, учениця 11 класу. Також була нагороджена керівник команди Лідія Михайленко сертифікатом про проходження тренінгу «Академія педагога» та подякою. Три дні для учасників були наповнені емоціями та новими знайомствами. Захід показав усі перспективи розвитку хімічної науки в Україні.


Автор: Вероніка БілодідКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация