У Кременчуцькому районі педофіл задовольняв аморальні потреби перед дитиною

572 0
У Кременчуцькому районі педофіл задовольняв аморальні потреби перед дитиною

20 січня в Козельщинському районному суді Полтавської області відбувся розгляд справи за обвинуваченням громадянина, ім’я якого приховали. І не дарма – його звинувачують у ч. 1 ст. 156 ККУ (розбещення неповнолітніх).

У залі суду біля обвинуваченого сидів законний представник потерпілої, самої дівчинки не було.

Про підсудного відомо небагато: народився в с. Приліпка Кременчуцького району, неодружений, працює (або після випадку – працював) охоронцем ТОВ «Агротехнологія», має профільну середню освіту, не має на утриманні дітей, раніше проблем із законом не мав.

Відповідно до обвинувального акта, злочин стався 26 грудня 2021 року, о 19:30, на вул. Шевченка в с. Приліпка, на робочому місці, біля приміщення ТОВ. Тоді він побачив, як потерпіла йде зі своєю подругою. Охоронець знав, що дівчинці ще не виповнилося 16 років – він знав дату її народження.

 

«Вирішив вчинити дії сексуального характеру, які здатні викликати моральне розбещення останньої, порушити її нормальний фізичний, психічний і соціальний розвиток», - ідеться в матеріалах справи.

 

Чоловік попросив дівчинку підійти ближче. Коли вона це зробила, обвинувачений оголив свій статевий орган, при цьому торкаючись його руками. Потім він почав демонстративно задовольняти свою статеву пристрасть, «займаючись при цьому протягом хвилини мастурбацією на очах у неповнолітньої потерпілої ОСОБА_3, посягаючи таким чином на нормальний моральний, психологічний та соціальний розвиток неповнолітньої, а також сприяючи формуванню в неї антиморальних поглядів».

Згодом проти охоронця відкрили кримінальне провадження, а 12 січня між обвинуваченим і законним представником потерпілої уклали угоду про примирення. Обидві сторони справи узгодили покарання – три роки позбавлення волі, які мають замінити на іспитовий термін.

Суддя Михайло Оксенюк так і зробив – призначив підсудному рік іспитового терміну. Якщо протягом 30 днів з моменту оголошення вироку його не оскаржать, справу засудженого внесуть до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітньої особи.

Електронний протокол судового засідання опублікували в судовому реєстрі.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация