Скільки ялинок продали під час новорічної кампанії? Дані Полтавського обласного лісгоспу

210 0
Скільки ялинок продали під час новорічної кампанії? Дані Полтавського обласного лісгоспу

У лісогосподарських підприємствах області підбили підсумки передноворічної ялинкової кампанії. Лісівники повідомляють, що напередодні свят вони реалізували 72 819 хвойних дерев на суму понад 5 800 000 грн.

Найбільше ялинок продали в ДП «Полтавський лісгосп» – 26 700 і в ДП «Миргородський лісгосп» – 18 600.

 

«Працівники лісових господарств області підготували для населення достатню кількість новорічних дерев, вирощених на спеціальних плантаціях. Вся продукція дбайливо доглянута спеціалістами, тому покупці отримали якісний, екологічно чистий та доступний товар».

 

У передноворічний період державна лісова охорона проводила посилений нагляд за хвойними молодняками, щоб вберегти ліси від незаконних порубок. Проведено 299 рейдів лісовими масивами та складено 21 протокол на тих, хто хотів спиляти або зрубати ялинки. Наклали штрафи на 10 710 грн, розмір шкоди склав 6 719 грн.

До заходів із захисту хвойних масивів також долучилися члени ГО «Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій», а також працівники правоохоронних органів, екологічної інспекції та громадські екологічні інспектори.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация