З такими патрульними і бандити не потрібні: відео спілкування правоохоронця з кременчужанином

797 0
З такими патрульними і бандити не потрібні: відео спілкування правоохоронця з кременчужанином

Вночі у Крюкові патрульний поліцейський зупинив громадянина, поведінка якого здалася йому підозрілою. За словами правоохоронця, хлопець ходив навколо патрульної машини, потім пішов, постійно озираючись. І можливо, якби він входив до рядів так званих «закладчиків» або просто наркозалежних осіб, якби його обшукали і знайшли заборонені речовини, то сьогодні зранку на Telegram-каналі пресслужби батальйону патрульної поліції з’явилося б відповідне повідомлення.

Але ні. Навпаки, повідомлення про діалог з правоохоронцем з’явилося на популярному серед кременчужан Telegram-каналі. Опублікували відео, на якому чути, як поліцейський спілкується з хлопцем.

 

«Щас, *****, набьют тебе башню, заберут телефон», - початок діалогу патрульного з хлопцем, якому о першій годині ночі було нудно, тому він гуляв до дамби та назад.

 

Звісно, що поведінка хлопця та його бажання гуляти вночі здалися правоохоронцю підозрілими, але замість спокійного діалогу та поверхневого огляду, він починає вчити молоде покоління життю.

 

У відео присутня ненормативна лексика!

 

 

 

Джерело відео: h.kremenchug

 

Як-то кажуть, з вовками жити – по-вовчому вити. Знаючи, як сильно «пресує» начальник батальйону Олександр Борзенко своїх підлеглих, зрозуміло, що в них лише один шлях зривати агресію – на кременчужанах. Але це не виправдання, а в Департаменті патрульної поліції не завадило б передивитися свої накази про призначення керівництва батальйонів.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация